електроконтрабас, бас-гітара
вокал, гітара

Концерти

Ми у соц.мережах:
facebook.com / madheadsxl @madheadsxl youtube.com / madheadsxl

Новини

14
листопад
2016
«ІСТОРІЯ» - Part 6

Вадим Красноокий : "У 97-му, ми вперше грали за межами колись «неосяжної батьківщини» - в Фінляндії, на чудовому фестивалі "My Way Rock'n'Roll Jamboree". Це була триденна рокабільна тусовка на 2500 чоловік за участю 21 групи, включаючи таких класиків жанру як : METEORS, NEKROMANTIX, RESTLESS, MATCHBOX і CRAZY CAVAN. Цей рік був не менш успішний і вдома. Ми зняли два нових відео-кліпи (на пісні Sharks і Black Cat ,які входили до другого альбому), багато миготіли на телебаченні і багато виступали. До кінця року ми були одними з 5 номінантів на звання найкращої української рок-групи за результатами теле-радіо-хіт-парадів (іншими групами були GREEN GREY, ВВ, БРАТИ КАРАМАЗОВИ і ТАБУЛА РАСА). Ще одна істотна подія 97 року - в липні у нас з'явилася перша власна сторінка в інтернеті, яку створив і довгий час вів Максим Сергієнко."


09
листопад
2016
«ІСТОРІЯ» - Part 5

Вадим Красноокий : "У 1996 році наш дебютний альбом Psycholula вийшов на компакт-диску в Німеччині (на CRAZY LOVE) і на касеті в Києві (на WESTERN THUNDER). Стас Лісовський все менше і менше влаштовував нас як контрабасист, врешті-решт його замінив мій брат Максим Красноокий. Максу було тоді всього 14, але він був кращий з самого початку. У 96-му ми зняли свій перший відео-кліп на пісню Ghost, з першого альбому. Ця робота була дебютом і для відомого тепер в Україні кліп-мейкера Володимира Якименка. У зв'язку з виходом цього відео було організовано презентацію для журналістів, і це був, наскільки мені відомо, перший випадок "презентації кліпу" в історії українського шоу-бізнесу. В тому ж році ми вперше виступали в Росії, в Санкт-Петербурзі, на фестивалі, організованому MEANTRAITORS. Надалі, ми неодноразово грали в Москві, а одного разу навіть у Воронежі, але Пітер залишався для нас особливим місцем, свого роду рок-н-рольною Меккою, в яку ми намагалися здійснювати регулярні концертні паломництва. ))Тамтешній лейбл MANCHESTER FILES навіть видав в 1997 році на касеті запис одного з наших перших пітерських виступів (Chernobilly Attack)."


05
листопад
2016
«ІСТОРІЯ» - Part 4 

Вадим Красноокий? : "У 1995 році був виданий касетний міні-альбом Mad Heads Boogie, тираж якого був близько 200 штук і розійшовся за 2 тижні. На той час ми вже могли самостійно зібрати зал на кшталт київського клубу «Барви», ми також стали з'являтися на різних теле- і радіо-каналах, в газетах і журналах, залучаючи нових слухачів і надихаючи нові групи. Нас стали запрошувати в інші українські міста, так ми розпочали наше нескінченне гастрольне життя."


01
листопад
2016
8 грудня, концерт в столичному Docker Pub. 

Буде круто, бо за надзвичайну атмосферу позитиву і оптимізму відповідаємо ми…
Влаштуємо повний відрив, шалені танці і спільні співи. А ще буде море, гра на гітарі на барній стійці, серйозні розмови про молоду кров української нації, вдячне «Слава Україні! Героям слава!», адресоване всім українським воїнам-захисникам!


25
жовтень
2016
«ІСТОРІЯ» - Part 3

Вадим Красноокий : "У 1993 році у нас почалися серйозні зміни в складі. Це було суттєвим уповільненням розвитку для групи, яка вже встигла в якійсь мірі зарекомендувати себе на рок-сцені Києва. Рома Шаркевич пішов, і нам довелося довго і болісно шукати нового барабанщика. Після ряду проб і прослуховувань ми зупинилися на Євгенові Медведі, який загалом теж був далекий від того, в чому група мала потребу. Влітку "Сталік" (Вова Сталінський) повідомив мені, що він збирається одружитися зі своєю німецькою подругою і до зими планує перебратися на постійне проживання до Німеччини, що означало тепер і необхідність пошуку нового контрабасиста. А вірніше сказати, нам потрібно було шукати людину, яка би захотіла вчитися грати на контрабасі - рок-н-рольних контрабасистів в місті просто не було. На заміну "Сталіку" був запрошений Станіслав Лісовський. Загалом, група була надовго паралізована - ми дали менше 10 виступів за півтора роки. Правда, я продовжував писати нові пісні... 
Влітку 1994 року за наші барабани нарешті сів (а точніше - став, він кілька років грав навстоячки) Богдан Очеретяний. Справи пішли куди краще. Бобу було 16 років, він грав добре і дуже стильно, та до того ж був сповнений ентузіазму. Ми стали часто виступати, одного разу навіть розігрівали "КРЕМАТОРІЙ", з'являлися на численних в той час київських рок-фестивалях, пізніше в нічних клубах. Ми стали записувати велику кількість демонстраційних касет і бомбити ними всі відомі нам європейські рекордингові компанії, що спеціалізувалися на музиці рокабілі і сайкобілі. Одна з них, німецька CRAZY LOVE RECORDS, в результаті випустила наш дебютний альбом. Для повноти картини не можна не згадати Іванну Довженко, яка взяла на себе менеджмент групи і відігравала значну роль в нашому розвитку протягом наступних 3 років (після чого ми займалися менеджментом самостійно)."

20
жовтень
2016
«ІСТОРІЯ» - Part 2

Вадим Красноокий : "Протягом 1992 року ми грали скрізь, де могли. Взимку розважали знайомих панків в підвалі, де вони тусувалися. Влітку влаштовували тусовки для друзів і знайомих на даху 20-поверхового будинку, а закінчили рік на сцені новонародженого рок-фестивалю "Музика в Стилі КІН", в компанії з кращими андеграундними колективами міста і знаменитими панками АУ з Пітера.

Ми також вперше виїхали за межі Києва - в Харків, де мали задоволення розділити сцену з іншою рокабільною бандою - SHAKIN 'GUTS. Наш тодішній репертуар був мікс з власних пісень, рок-н-рольної класики, а також з деяких речей сучасних нео / сайко груп. Ми постійно робили демонстраційні записи на репетиціях. А репетирували ми двічі на тиждень вдома у мене або у Роми, чим регулярно "радували" сусідів, особливо найнервовіших (природно, ми жили в звичайних багатоповерхівках).

До кінця 92 року у нас з'явився перший студійний запис. У напівпідпільній студії Київського національного лінгвістичного університу, ми записали 6 пісень, які одразу відправилися в Англію, на єдину адресу рокабільної рекордингової компанії, яка у нас була - на NERVOUS RECORDS. Наші записи їм сподобалися, і нам запропонували перезаписати 2 наші пісні в більш професійній студії для збірки панку і сайкобілі, яка через рік вийшла у світ."

15
жовтень
2016
«ІСТОРІЯ» - Part 1

Грудень 1991 року. Студент зварювального факультету Київського політехнічного інституту Вадим Красноокий створив першу в Україні групу, котра грає в стилі нео-рокабіллі, або сайкобілі.
"У той час в Україні мало хто знав про існування музики рокабілі, хіба що окремі меломани могли похвалитися рок-н-рольними записами 50х років. Втім, в Харкові було навіть кілька груп, натхнених прикладом московських ностальгістів типу БРАВО і МІСТЕР ТВІСТЕР, але нео рокабілі і сайкобілі в уявленні українців були абсолютно білими плямами на карті сучасної рок музики. Розраховувати на «наших», на тих хто «включається» не доводилося, через відсутність таких. Тому ми грали всюди, де тільки було можливо і для всіх, хто згоден був нас слухати (а часто і для тих, хто був незгодний). Ми відчували себе прибульцями - з контрабасом, напівакустичною гітарою, «стоячим» барабанщиком, з зухвалими зачісками і прикидами, з англійськими текстами і дикими криками в кожній пісні. Музикантами ми були абсолютно зеленими - грали огидно і складали дурницю. Зате натхнення, маніакально підліткової енергії і ненависті до будь-яких проявів попси нам було не позичати. З самого початку зі мною грали: Вова «Сталик» Сталінський на контрабасі і Рома Шаркевич на барабанах. ПЕРШИЙ ВИСТУП MAD HEADS відбувся 8 грудня 1991 року в підвальчику ДК заводу «Арсенал» на збіговиську чи то бардів чи хіпі, яких ми примудрилися здорово налякати. Додатково до всього, Сталик відразу розбив в кров пальці об струни контрабасу, але не подав і знаку, і зціпивши зуби, стійко забризкував кров'ю перші ряди до самого кінця виступу." © В.Красноокий

07
жовтень
2016
Сьогодні, свій день народження святкує почесний "дух" нашої родини, Вадим Нікітан. Брате, бажаємо тобі тільки чистого звучання, завжди бути в культурних хроніках, всього тобі в долі від «до» до «сі», та повних кишень!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!


10
вересень
2016
Друзі-музиканти, увага! Віддамо в хороші руки чумовий апарат FENDER Super Sonic Twin - 100 Вт ламповий гітарний комбопідсилювач. Кому цікаво, пишіть особисто - https://vk.com/id76440430 Вадим Красноокий.
Гітарний апарат преміум класу, флагман лінійки FENDER. 
Модель Super Sonic Twin прийшла на зміну більш широко відомій Twin Amp. Має всі достоїнтсва попередниці: повністю лампові 100 Вт знаменитого фендерівського звучання (із переключенням на клубний режим 25 Вт), 2 канали (чистий і драйв), педаль foot-switch для їх перемикання. 
Разом з тим, Super Sonic Twin має суттєві вдосконалення! Чистий канал по суті має 2 версії - звичайний clean і знаменитий Fender Bassman. А канал драйву має дві ручки Gain, комбінація яких дає дуже широкий спектр різноманітних перегрузів. До того ж, ця модель має вбудований фендерівський ревербератор і автоматичний контроль стану ламп. 
Підсилювач у гарному стані, оскільки використовувався переважно для студійних записів і репетицій. Нещодавно проведена заміна ламп, звучить як новий. 
В комплекті пропоную жорсткий футляр на колесах, який надійно захищає в гастрольних подорожах і дуже зручний в якості підставки. 
В Україну таких апаратів була завезена обмежена кількість, а нещодавно Fender припинив виробництво цієї моделі. Тож перед вами колекційний раритет. Не зволікайте!;)24
серпень
2016
З Днем Незалежності, Україно!
Слава тобі! Слава Україні! Слава нації!