4 березня для нас завжди особлививй день! Адже сьогодні ми святкуємо день народження нашого Вадима Красноокого !
Дякуємо тобі за ці MAD роки, драйв і чесність! Бажаємо реалізації всього задуманого, здійснення мрій та випромінення вселенського позитиву!
Нехай поруч завжди будуть твої Люди, а життя дарує купу нових вражень та емоцій! Невичерпного тобі натхнення! Нескінченного здоров`я! На многая і благая літа!
Прихід весни для кожного має свої асоціації - для одних це ніжний звук капелі , для других - сонячні зайчики на стіні і танення бурульок, а для декого всього лише калюжі) Але як би там не було, радість від приходу весни жевріє в кожному серці.
Нехай ваша душа наповнюється сонячним світлов, життя розцвітає з кожним днем, а серце співає про те, що любов не вмирає!
Думки про кохання витісняють метушню, слова про любов стають головними, пісні про кохання - те, що хочеться чути і виконувати.
«Любов, на мою думку, найпотужніша і разом з тим – найліричніша композиція альбому. Ця пісня не тільки про почуття, а про ту силу, яка створює світ і усе найкраще у цьому світі» В. Красноокий
Проведіть цей день в гарному настрої та любіть усім серцем!
2012 рік - гурт Мед Хедс презентував пісню «П’ятниця».
Автор слів і музики лідер гурт, Вадим Красноокий.
Вадим Красноокий: "Кому як не музикантам знати про магічну дію останніх днів тижня. П’ятниця - це не просто день, а стан душі і феномен. У п’ятницю можна забути про ранкові завтрашні будильники. Люди безтурботні і відкриті. Але хотілося б, щоб більше сяючих облич можна було б побачити і в інші дні. Влаштовуйте собі свята кожного дня: маленькі, великі, з повітряними кулями чи чашкою гарячого какао. Ми варті того, щоб радіти, і жити з позитивними думками у позитивному світі. Давайте змінювати робочий календар разом!".
Вадим Красноокий , лідер популярної в країні групи «Mad Heads», ще в шкільні роки не був подарунком для вчителів - він уже тоді почав свою бунтарську діяльність.
"Взагалі, на музику мене спочатку підсадив тато, який не був музикантом і не мав відношення до сцени. Він був кандидатом технічних наук, але захоплювався музикою, був меломаном. Я чув вдома якісні записи на якісній апаратурі. Це були класика і джаз. Тато колекціонував платівки і він також трохи грав на фортепіано. Його позиція була такою, що культурна сучасна людина повинна вміти грати на якомусь інструменті. По-перше, для власного задоволення, по-друге, щоб порадувати знайомих при нагоді, і, по-третє, щоб краще розуміти і відчувати музику. Тому що людина, яка на чомусь грає, на іншому рівні сприймає звуки.
Такою була батькова позиція, тому і мене, і мого молодшого брата (багаторічного басиста Mad Heads) він відправив в музичну школу. Хотів, щоб ми теж грали на фортепіано. Мене не взяли на фортепіано, тому що на вступному іспиті не змогли розібратися, наскільки у мене все в порядку зі слухом, а на фортепіано був більший конкурс. За іронією долі мене віддали на клас скрипки, який вимагає набагато кращого слуху. Скрипка складніший в цьому плані інструмент, але на неї було менше охочих. Ось і вийшло: «Ти, хлопчик, заспівав незнайому пісню. Незрозуміло, ти потрапляєш в ноти чи ні. На скрипку ».
Я ходив туди 8 років, без особливого задоволення. Мені це все було незрозуміло. Можливо, спосіб викладання, можливо, просто не мій інструмент. Факт в тому, що коли я закінчив музичну школу, я повісив скрипку на стіну, віддав батькам документ про закінчення школи, заявив, що більше ніякої музикою займатися не буду ... і через пару місяців взяв в руки гітару."
2003 рік - Mad Heads йдуть на "Контакт". Саме таку назву отримав четвертий і останній студійний альбом гурту в старому складі з трьох чоловік ( брати Вадим та Максим Красноокі і Богдан Очеретяний).
«Контакт» стане першим альбомом «Гарячих голів», записаним для лейбла Comp Music / EMI.
"Зйомка, це взагалі одна суцільна смішна історія. Наприклад, в "Полетаем", героїня кліпу в дійсності не вміла їздити на мотоциклі, і навчити її прямо на знімальному майданчику так і не змогли. Тому її вкочували в кадр і викочували - і так багато разів підряд, поки режисер, Вітя Придувалов, не побачив, що потрібний дубль знятий. А ще, під час одного з дублів з інструментами, я впав з крила літака, разом з гітарою." - пригадує Вадим Красноокий
"Полетаем". Тема - типова, в загальному, для рок-н-ролу: небо, романтика, пілоти, насамперед літаки, але дівчата (точніше, одна) все-таки не потім, а тут і зараз.) Любовно протираючи ганчіркою від пилу красень-літак, новоявлені пілоти з «Mad Heads» на чолі з лідером групи Вадимом Краснооким довго пояснюють довгоногої дівчині переваги пересування по повітрю перед усіма іншими способами, руками, значить, жестикулюють - правий елерон, ручку на себе, але ми-то з вами розуміємо, що всі їхні заходи переслідують одну мету ... Зрештою дівчина пропонує хлопцям для початку прокотитися на її мотоциклі, від чого група рішуче відмовляється. Ні і ще раз ні. Тільки в польоті живуть літаки!