електроконтрабас, бас-гітара
вокал, гітара

Концерти

Ми у соц.мережах:
facebook.com / madheadsxl @madheadsxl youtube.com / madheadsxl

Новини

08
вересень
2021
Хто зна скільки років цю пісню любить і співає вся Україна... 
І ось нарешті маємо до неї гарне сучасне відео з неймовірними карпатськими краєвидами! 
Переглянути можна на нашому YouTube каналі.


03
вересень
2021
Наша пісня "Надія Є" увійшла в 30 головних українських хітів за версією М2. Канал української музики Київ, 4 вересня. Співоче поле. Mad Heads і ще 29 дуже відомих артистів. Приходьте, поспіваємо разом!


24
серпень
2021
Друзі, щиро вітаємо зі святом 30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! 
Кожен з нас виконує свою маленьку місію задля великої спільної мети - існування і розвитку успішної української держави. 
Ми зараз їздимо країною і граємо святкові концерти. А для тих з вас, хто на них поки що не потрапив - залізли на високу і дуже живописну карпатську гору і там відзняли кілька пісень.17
серпень
2021
I'll be back... Чудова новина для нас і всіх прихильників гурту - Максим Красноокий вертається на сцену після півторарічної перерви. 
Можете побачити і почути його вже на найближчих концертах!

21
липень
2021
Після довгої перерви, знову збираємося в Луцьк! 
Грали там багато концертів. А от на сцену Бандерштату  вийдемо вперше. Нарешті. 
Зустрінемося там 8 серпня о 18-00! 

02
лютий
2021
"Як Mad Heads придумали «Надія Є» — найпозитивнішу українську пісню". Нова чудова публікація від СЛУХ.


21
серпень
2020
10
травень
2020
01
травень
2020
Сьогодні світова прем'єра нашої нової пісні СЕРЦЯ ВІДКРИТИ і її англомовної версії TAKE A LITTLE TIME. Перейдіть за посиланням і слухайте на вашій улюбленій онлайн платформі. Це нова історія про всіх нас в новому карантинному світі. Що нам робити?...

08
листопад
2019
Sex, drugs & karaoke: вийшов новий кліп від команди MAD HEADS.UA

Пісня "Караоке" написана і заснована на реальних подіях.  Під час гастролей з групою в місті Одеса ми настільки були заряджені концертом, що нам не хотілося, щоб цей день закінчувався.  Тоді ми вирішили продовжити його в караоке.  Складно в декількох словах описати, наскільки був крутий цей вечір, все було настільки яскраво, що це нас надихнуло на написання пісні "Караоке".  Щоб детальніше змалювати картину всієї вакханалії, яка відбувалася, ми вирішили зняти на неї кліп.

 Режисером кліпу став Сергій Шляхтюк - талановитий кінорежисер, який присвятив своє життя розвитку українського кінематографа, не тільки як режисер, але і каскадер, актор і постановник.

 З Сергієм було дуже цікаво і приємно працювати.  Завдяки його високому професійному рівню та багатому досвіду, він вміє надихати, закохувати, об'єднувати дуже різних людей, ставити правильні завдання і мотивувати всіх на знімальному майданчику, навіть "диких тварин", перетворюючи весь процес в свято і захоплюючу пригоду!  Не потрібно говорити, що ми всі дуже хотіли щоб ці зйомки не закінчувалися ніколи, ми просто вирішили не розлучатися і вже готуємося до зйомок новорічного фільму.