Читайте також:
Ми у соц.мережах:
facebook.com / madheadsxl @madheadsxl youtube.com / madheadsxl

Блог

20.02.2010
Приводим блог к синхронизации с действительностью, часть 2 :)

Съемка клипа на песню "Добре"

Пока все занимались личными делами, было решено по быстрому отправить одного Вадима в Аргентину, чтоб он быстренько там забахал нам еще один клипец, все с тем же неуемным Игорем Стеколенко, который по чистой случайности там уже был :) Примерно такое мыло пришло мне от него по прилету туда:

Вадим Красноокий
Ну от я і в Буенос Айресі... Летіти 14 годин сука важкувато. Особливо коли перед тим ще три години льоту і пересадка. Із плюсів - у мене було місце коло віконця, так що була своя стінка, об яку можна було спиратися і таким чином навіть спати. А ще мене порадували вегетаріанським хавчиком - як виявилося, в літаках таку опцію можна замовляти. Із мінусів/приколів - не надто мені повезло з сусідами, ними виявилася парочка престарілих сеньйорів. Бабуся ще сяк так ворушилася, а дідусь взагалі за весь переліт з місця не вставав, доводилося через нього туди-сюди перелазити. Я ще спочатку дивувався, як же так він зовсім в туалет не ходить, а під кінець відчув по запаху, що все таки ходить, просто не сходячи з місця. При взльоті дідусь ще трохи поригував у пакет, але не кримінально. Але апогейом було те, що в них з собою був невеличкий песик, який в цілому вів себе дуже пристойно, лише трохи мене обнюхував і заглядав в чай. З аеропорту парочка поїхала на інвалідних візках. І не сидиться ж їм вдома... :) 

У великому боінгу інакші багажні полички, Гретч туди не вліз, долелося його лишити в шафці для одягу стюартів. Залишаючи літак я його там успішно забув. Спохопився ще не пройшовши прикордонний контроль і побіг назад у літак. Англомовних стюартів там уже не було, і гретча не було також. Зате була купа латиносів-прибиральників, які мені жестами пояснили, що гітари тут вже немає, вона там десь внизу. Виявилося, що її відправили з рештою багажу, і я її успішно підібрав на конвеєрі. 


Погода тут зараз шикарна - лупить дощ і гроза. Зате не надто спекотно, десь +25. По прогнозах завтра з ранку буде сонце і все в шоколаді, а оскільки дощі йдуть вже давно і переміну погоди чекали ще на сьогодні, то завтра по любому все буде люкс. На крайняк знімемо кліп на пісню "Дощ" :)))  Із Стеколенком зізвонився, вони їдуть вибирати стильну машину для кліпу, потім заїжджають до мене вибирати шмотки. Думаю, сьогодні ввечері може вже й познімаємо щось. Ввечері ж не видно, чи сонячний був день. Аби на голову не лило. 


Ну и куда ж без парочки фоточек, по ним видно, что погода все же удалась, и на песню "Дощ" клипец мы снимем как-нить в другой раз :)